Wie is er voor wat?

Geen bestuur:

Wachtsman:
Harry van der Meulen
werf@de-samenwerking.nl

Veiligheidscoördinator:
Bert Koudijs

Sociale zaken:
Hetty Drijver

Dagelijks bestuur:

Voorzitter:
Peter Noordhuis
voorzitter@de-samenwerking.nl

Secretaris:
Kees Mechielsen
secretaris@de-samenwerking.nl

Penningmeester:
Michael Leupen
penningmeester@de-samenwerking.nl

Bestuursleden:

Onderhoud:
Peter Vader
onderhoud@de-samenwerking.nl

Hellingen:
Jan Drijver
helling@de-samenwerking.nl
T: 06 45 28 23 28

Techniek:
Gerard Breij
techniek@de-samenwerking.nl

Om te onthouden

Opening tijden van de Werf:
Vanaf 1 oktober t/m eind februari: 09.00u t/m 18.00u
Vanaf 1 maart t/m eind april              : 09.00u t/m 21.00u
25 en 26 december en 1 januari is alles gesloten.

Aandacht voor hellingregels: houd rekening met elkaar
Ieder seizoen zijn er altijd weer enkele leden die zeggen niet op de hoogte zijn van het huishoudelijk reglement en huisregels.
Bij aanmelding voor stallen gaat ieder lid akkoord met het reglement (en dient daar ook van op de hoogte te zijn).
Dit betreft vooral het onderwerp SCHUREN / Verf schrapen ect.

Een ieder dient te weten dat er vanaf 1 Maart GEEN stof veroorzakende werkzaamheden meer verricht mogen worden.
Er zijn leden die na deze datum willen schilderen ect. Dus hou rekening met elkander.

Als u op tijd aan uw schip begint met onderhoud, dan moet normaliter deze regeling geen problemen geven.
Wij verwachten dat een ieder zich aan de afspraken houdt.
We zijn als bestuur genoodzaakt om andere maatregelen te nemen als iemand de regels niet in acht neemt.
Wij hopen echter dat u het niet zover laat komen.

Het Bestuur.

Heeft u iets te vieren, en is u huis te klein ?
Dan kan onze Kantine misschien een oplossing zijn.
U kan hier gebruik van maken, tegen een aantrekkelijk tarief.
Het doel van Gebruik gaat in overleg. Want het e.e.a. is wel aan bepaalde regels gebonden.